Tarlaya Kamera Sistemi taktırmayı düşünüyorsanız ve kameraların bulunacağı ortam sıfır ışık alan bir ortam ise kameraların gece görüşünün kaliteli olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Gece kayıt alması sizin için önemli ise; kameralarınızın üzerinde bulunan ledlerin kaliteli olması gerekir. Sıfır ışık alan bir ortamda genellikle big ledli, Array ledli veya 72 ır ledli kameraları kullanmanızı tavsiye etmekteyiz.

Kamera ledleri ne kadar önemli ise kameraların içinde kullanılan bord kalitesi de bir o kadar önemli olmaktadır. Ev Kamera ledleri ne kadar önemli ise kameraların içinde kullanılan bord kalitesi de bir o kadar önemli olmaktadır. Ev güvenliği, işyeri güvenliğinde, bağ, bahçe tarla gibi hayatımızın her alanında kullanılmaya başlanan bu sistemler ip ve ahd olarak 2 ayrı çeşide ayrılmaktadır. İP kameraların görüntüleri Ahd sistemlerde kullanılan kameralara göre biraz daha kalitelidir. Son dönemlerde ip kameralar daha fazla tercih edilmekteyken, ahd kameraları da kullanan bir çok firma bulunmaktadır. Her iki kamera sistemi birbirinden farklı olsa da, kurulumları basit ve kolaydır. Hem teknik servis hizmetleri hem de kaliteli ürün çeşitleri ile Besta Güvenlik firmasında her çeşit kamerayı bulacağınız gibi kaliteli kameraları uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Besta Güvenlik alanında uzman, sektörün önde gelen firmalarından biridir. Uzman kadrosu sayesinde her konuda destek alabilir, uygun fiyatlara istediğiniz ürünleri temin edebilirsiniz.

Tarlaya Kamera Sistemi