İş yeri Kamera Çeşitleri hakkında son dönemlerde sıkça sorular almaya başladık. Güvenlik kamerası sistemlerinin hırsıza ve tehdide karşı caydırıcılığının yüksek olması nedeniyle artık tüm iş yerlerinde hatta ev ve apartman güvenliğinde bile sıkça kullanılmak istenmektedir. İş yeri kamera çeşitleri hakkında sizler için araştırma yaptık ve kamera sistemleri alırken dikkat etmemiz gereken konulara da yazımızda kısaca değindik.

is yeri kamera çeşitleri
is yeri kamera çeşitleri

Kamera sistemlerinin birçok çeşidi vardır. İp ve ahd güvenlik sistemleri mevcutken. En eski sürüm olan analog sistemlerinde üretimi kalmamış olmasına rağmen hala elinde stok bulundurup satışını yapan firmalar mevcuttur. En iyi görüntüleri aldığımız ip sistemlerin kurulumu da bir o kadar kolaydır. İp sistemlerin, ahd sistemlere nazaran daha iyi görüntüye sahip olmasının nedeni kamera görüntülerinin direk kameranın içerisinde çözümlenmesidir. Bu nedenle daha net görüntüler vermektedir. Bir çok firma, iş yeri sahibi, kamu kuruluşları avmler ve bankalar ip sistemleri tercih etmektedir. Kamera alırken dikkat etmemiz gereken en önemli konular başlıca; Kameranın gece görüşünün olması, Kamera ve ekipmanlarının uzun ömürlü çalışma prensibini benimsemiş olması, Kameranın kalitesi, kamera markasının güvenirliği, teknik desteğinin hızlı çözümler üretebilmesi ve parça tedariği yapabilmesi, kameranın waterproof özellikte olması ( doğa olayları: yağmur, kar, donma vb. dayanıklı olması), satıcıya ulaşmanın kolaylığı. Kamera sistemleri alırken dikkat etmeniz gereken en önemli başlıca konular bunlardır. Sizler de kamera sistemi alırken aynı zamanda iyi bir hizmette satın almak istiyorsanız, piyasada artık markalaşmış olan besta güvenlik firmasını güvenle önerebiliriz.

Besta güvenlik firması uzman kadrosunun yanı sıra, ürünlerine 2 yıl garanti sağlıyor. Müşterileri memnuniyetini kendisine amaç edinen besta güvenlik uygun fiyatlı olmasıyla da kullanıcılara çok büyük avantaj sağlamakta.

İş Yeri Kamera Çeşitleri