Kablosuz Güvenlik Kamerası kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir. Genellikle iç ortamlarda kullanılan kablosuz kameralar bebek kamerası olarak geçse de ofis ortamında, ev güvenliğinde, iş yeri güvenliğinde aktif olarak kullanılmaktadır. Kablosuz kameraların en çok tercih edilme nedenlerinden en önemlisi ekipman ihtiyacının olmamasıdır. Kablosuz kameralarda kablolu güvenlik kamerası sistemlerinde kullanılan adaptör, kablo, bağlantı uçları ve en önemlisi kayıt cihazına ihtiyacınız olmaz.

Sadece kablosuz kamera alıp, kayıt tutması için alacağınız sd kart ile istediğiniz ortamın güvenliğini sağlayabilmektesiniz. Kablosuz kameraların en güzel tarafı kamerayı bir adaptörle elektriğe bağlayıp, telefonunuza indirdiğiniz uygulama ile kurulumunu sağladıktan sonra hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Bu işlem en fazla 10 dakika sürmekte ve istediğiniz zaman uzaktan izleme de yapabilirsiniz.

Birçok çeşidi bulunan kablosuz kameralar besta güvenlikte oldukça uygun fiyatlara satılmakta. Teknik ekibi sayesinde kurulum için destek almanız da mümkün.

Kablosuz Güvenlik Kamerası