Güvenlik kameraları bir çok alanda kullanılırken bina içi kamera fiyatları ve bina içi kamera çeşitleri de en çok merak edilen konulardandır. Bina güvenliğinde kullanılan iç mekan dome kameralar ve dış mekan bullet kameralarda özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Analog kameralardan, 2 MP kamera, 5 MP kameraya kadar ahd ve ip kamera sistemleri satışına aktif olarak devam eden besta guvenlik firmasının kamera fiyatlarıda toptancı oldukları için oldukça uygun fiyatlıdır.

Genellikle toptan satışlar yapmasına rağmen perakende satışlarıyla da son kullanıcılar tarafından ilk tercih olan firma, Besta marka kamera ve kayıt cihazları ile güvenlik kamerası sektöründe markalaşmış firmalardan birisidir. Üretimlerine titizlikle devam eden firma, ar-ge çalışmaları ve ürün geliştirme ekibi ile de son teknolojiyi takip ederek sürekli yeni modellerini piyasaya sürmektedir. Kameralarının kalitesi, e ticaret sitelerinde ki müşterilerin ürün yorumlarıyla da anlayacağımız gibi teknik destek ekibi tarafından da herhangi bir sorunda garantiye gönderilmiş cihazlarda en hızlı çözümleri üretmektedirler. Normal de alışkın olduğumuz 21 iş gününde onarım hizmetini yıkan firma 1 hafta içerisinde cihazların onarımını ve yedek parça tedariğini yapmaktadır. Kameralarında kullanılan parçaların kalitesi sayesinde uzun ömürlü ürünler üreten firma, speed dome, motorize, varifocal gibi geniş ürün yelpazesiyle her ihtiyaca uygun kamera satışı yapmaktadır.

Siz de bina içi kamera fiyatları araştırması yapıyorsanız Besta Güvenliği şiddetle tavsiye ederiz. Uygun fiyatlara kaliteli ürünler temin edebilir, teknik destek alabilirsiniz.

Bina İçi Kamera Fiyatları