Güvenlik kamerası en iyi marka haline gelen markaları sizler için araştırdık ve yazımızda derledik. Gelişen teknoloji ile birlikte güvenlik sistemleri artık hırsıza, tehdide ve olası bir tehlikeye karşı güvenliğimizi korumak amacı ile kullanılmaktadır. Güvenlik kameraları ev, apartman, site, iş yeri, ofis, kamu alanları, hastaneler, bankalar tarafından kısaca hayatımızın her alanında kullanılmaya başlanmış olup artık zaruri bir ihtiyaç haline gelmiştir. Güvenlik kameralarında en çok tercih edilen kaliteli markaları sizler için araştırıp yazımızda bu markalardan bahsettik.

En iyi kamera markaları

En İyi Kamera Markaları Nelerdir?

*Besta marka

*Haikon marka

*Dahua marka

*Samsung marka

*Alfamed marka

*Arna marka

*Hilook marka

Besta Marka Kameralar

Besta Güvenlik Kameraları

Piyasada en kaliteli ve uzun ömürlü çalışma prensibine sahip kameraların üretimini yapan bu firma, piyasaya kısa sürede damgasını vurmuştur. Kısa sürede zirvenin sahibi olan bu marka, kaliteli kameraları uygun fiyatlara piyasaya sürmeyi hedefleyerek başarılı olmuşlardır. Her bir kamera modelini, tasarımdan üretime kadar titizlik ve özenle üretime sokmuşlardır. Başarılı ürün geliştirme ekibi ile son teknolojileri takip ederek yeni ürünler piyasaya sunmaya devam ediyorlar. Hatayı en aza indirmek amacıyla her bir kamera üretim aşamasındayken bir çok kez kalite kontrol ekibi tarafından testlere tabii tutularak ortaya kaliteli ürünleri çıkartmaktadırlar. Bu kameralar aynı zamanda uzun süreli çalışma prensibine sahip ürünlerdir. Bu kameralar H264/H265/H265+ standartlarına uygun üretilmektedir. Speed dome, motorize, varifocal, bullet, dome, ip kablosuz, bebek kameraları gibi bir çok farklı segmentte kamera çeşitleri ile piyasada geniş ürün yelpazesine sahiplerdir. Son kullanıcılar tarafından çok fazla tercih edilirken aynı zamanda, montajcılar tarafından da en çok tercih edilen kamera markasıdır. Kameralarının kalitesi İP66, İP67 özellikte olduğundan bullet kameralar yağmur, çamur, kar, donma gibi doğa olaylarına korunaklı kameralardır. Kameralarında kaliteli led kullandıkları için gece görüntüleri de en üst kalitededir.

Haikon Marka Kameralar

Güvenlik kamerası sistemi

Haikon, kamera markaları arasından adından sıkça bahsettiren bir markadır. Dünya pazarında olan bu marka ülkemizde de pazara dahil olan başarılı bir markadır. Piyasada çok fazla kamera markası olmasından dolayı en iyi olanları sizler için yazımızda bahsediyoruz. Haikon marka da bunlardan biridir. Ancak dünyada marka değeri olduğundan ülkemizde fahiş fiyatlara satıştadır. Piyasada gereksiz pahalı olmasının en büyük sebebi markasının değeridir. Yine de bu kamerayı tercih edenleri pişman etmeyen bu marka aynı kalitede olan diğer markalar ile pazarda rakip olduğundan pahalı olması onları arka sıralara atmaktadır. Kameralarında kaliteli parçalar kullanan bu marka h264/h265 standartlarına uygun üretim yapmaktadırlar. Kaliteli led kullandıkları için kameralarının gece görüşü kalitelidir. Ahd ve ip kamera modellerine sahip olan bu markadan da güvenle satın alabilirsiniz.

***Haikon marka gibi kaliteli ve montaj kolaylığı olan Dahua ve Samsung marka kameralarıda global bir marka değerine sahip oldukları için piyasada pahalı segmentte satışa sunulan kameralardır.

Alfamed Marka Kameralar

Güvenlik Sistemi

Kamera markaları sıralamalarında 5. sırada olan Alfamed Marka kameralarda, Besta Marka kameralar gibi uygun fiyatlı ve kaliteli kameralardır. Listenin 5. sırasında yer almasının sebebi listemizde samsung,haıkon, dahua markaların daha bilinir olmasıdır. Aslında kaliteleri hemen hemen aynı olan bu markanın kameraları da kullanıcıları üzmeyen, uzun ömürlü ve kaliteli kameralardır. Kamera sektöründe bir çok marka olmasına rağmen kendilerini üst sıralara taşımayı başaran bu marka, teknik destek ekibi ve hızlı çözümler sunmasıyla bilinmektedir.

Güvenlik Kamera ip ahd

Montajcılar ve son kullanıcılar tarafından kamera satın alırken dikkat edilen ön önemli maddeler;

*Kameranın montaj ve kurulum kolaylığı,

*Kameraların görüntü kalitesi/çözünürlüğü,

*Doğa olaylarına karşı korunaklı olması,

*Markanın kalitesi,

*Markanın sunduğu teknik servis hizmeti,

*Kamera sistemlerinin uzun ömürlü çalışma prensibi,

*Kameraların gece görüntü verme özelliğinin en üst seviyede olması.

Kamera Markası Seçimi Yaparken Dikkat Etmemiz Gerekenler;

Kamera markası seçimi yaparken isteklerimizi karşılayan en iyi seçenek Besta güvenlik kameralarıdır. Kaliteli ürünleri ile sektörde adından bahsettiren marka, uygun fiyat politikası ile de oldukça avantajlıdır. Markanın geniş ürün seçenekleri sunması ve her alanda kullanılabilecek kamera çeşitliliğine sahip olması dolayısı ile her müşteriye hitap etmektedir. İp kamera teknolojileri ile başarı yakalayıp bunları ahd kamera sistemlerinde de devam ettiren markanın en çok bilinen kamerası olan Besta Bebek kamerası ve Besta premium serisinde olan kamera çeşitleri en popüler kameralarındandır. Yenilikleri takip ederek kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde okuyan marka çalışanları arge çalışmalarıyla başarılı sonuçlar ortaya koymuşlardır. Her kitleye hitap eden ve uygun fiyat politikası ile kaliteyi birleştiren marka sahipleri uzun süre daha kendisinden başarı ile bahsettirecek hatta yeni teknolojileri takip ederek bir çok model kamera ile hayatımızda yer etmeye devam edeceklerdir.

Güvenlik Kamerası En İyi Marka