İp kamera kayıt cihazı olarak kullanılan NVR kayıt cihazları kanal sayıları ve destekledikleri kamera çözünürlüklerine göre farklı özelliklere sahiptirler. Şuan satışta olan 4 kanal, 8 kanal, 16 kanal ve 32 kanal kayıt cihazları kanal sayıları kadar kamera desteklemektedir. Aynı zamanda görüntü çözünürlüklerine göre de 1080p kamera ve 1440p kamera destekleyen kayıt cihazları da onları birbirinden ayıran bir diğer özellikleridir.

İp kayıt cihazları olan NVR lar ip kameraları çalıştırmaktadırlar. Kayıt cihazlarının içerisine taktığımız hard disk boyutuna göre kamera kayıt süreleri uzayıp kısalmaktadır. Her bir kameranın kaydının tutulmasını sağlayan bu kayıt cihazları ile istenildiği an uzaktan izlenebilir, anlık ve geriye dönük görüntüleri alabilirsiniz. Nvr kayıt cihazlı ip sistemler, ahd sistemlere göre çok daha iyi görüntülere sahip olmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte son 5-6 yıldır hayatımızda olan ip kameralar net ve yüksek çözünürlüklü kayıtlar ve anlık izlemeler sunduğu için çok fazla tercih edilmektedir. Sizlerde bu sistemler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bu satıcı ile iletişime geçebilir onlardan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Besta güvenlik uzman kadrosu sayesinde doğru bilgilendirmeye ve doğru ürün tercih etmenize yardımcı olur. Fiyat olarak da oldukça uygun ve kaliteli ürünleri bulunan besta güvenliği ziyaret edebilirsiniz.

İP KAMERA KAYIT CİHAZI