Kablosuz Kamera Dış Mekan ve İç Mekan ortamlarda sıkça kullanılmaktadır. Genellikle kablo çekmek zorunda kalınmamasından dolayı tercih edilmektedir. Kablosuz kameralarda en büyük avantaj ses özelliğinin de olması ve istediğiniz her yerden uzaktan bağlantı kurarak ortam sesini ve görüntüyü dinlemeniz aynı zamanda karşı tarafa telsizlerin kullanım prensiplerini yansıtan şekilde ses gönderebilmenizdir. Ortam sesini dinlerken kameranın anlık ve geçmişe dönük görüntülerini de izleme olanağınız bulunur.

Fiyat performans ürünleri olan kablosuz kameraların, çok kaliteli ve uzun ömürlü çalışma prensibini benimseyen çeşitleri de mevcuttur. Dış ortamlarda kullanılan kablosuz kamera çeşitleri waterproof özellikli olmasının yanı sıra, gece renkli kayıt yapabilme özelliklerine de sahip olabilmektedirler. Son zamanlarda popüler olmaya başlayan starlight teknolojisi, kablosuz kameralarda da sıkça kullanılmaktadır. Görüntü kaliteleri 1080p 2 MP’ den başlar ve 1440p 5 MP’ e kadar devam eder. Hem ses alıp veren, gece renkli görüntüler sunan, suya ve toza dayanıklı, metal kasa olan, 2 mp 1080P full hd’ye sahip bu kamera tam sizlere göre. Uygun fiyatlı satışlarıyla dikkat çeken Besta Güvenlik, kablosuz kamera çeşitleri ile de markalaşma yoluna açık ara devam etmektedir.

Siz de ürün çeşitliliği fazla olan besta güvenliği ziyaret ederek kablosuz kamera dış mekan ve iç mekan seçeneklerini inceleyebilir, uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.

Kablosuz Kamera Dış Mekan