Kaliteli sistem arayışı içindeyseniz ahd kamera sistemleri mutlaka işinizi görecektir. Bu ahd kamera sistemleri 2mp yada 5 mp olarak satış yapılmakta olup bullet ve dome güvenlik kamera çeşitlerinden oluşmaktadır. En iyi ahd kamera sistemi en pahalı olan ahd kamera sistemleri kesinlikle değildir. Bu konuda size besta güvenlik sistemleri yardımcı olacaktır.

 

ahd kamera sistemleri
ahd kamera sistemleri

 

Bol çeşitli ahd güvenlik kamera sistemi satışı yapan besta güvenlik firmasında istediğiniz sistemi bulup satın alma yapabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta sistemi iç mekan olarakmı kullanacağınız yada dış ortam sistemleri olarak kullanacağınızdır.  İç ortamda kullanacaksanız dome kamera sistemlerine yönelmelisiniz dir bullet kamera sistemide kullanabilirsiniz ancak bunlar iç ortamlarda biraz kaba kalacaktır.

 

Ahd kamera sistemleri fiyatları
Ahd kamera sistemleri fiyatları

 

Sistemi dış ortamda kullanacaksanız su geçirmez ve gece görüşlü olmak zorundadır. Bu özellikleri sağlayan kamera sistemleri bullet kameralardan oluşan sistemlerdir. Bütçenize göre plastik kasa yada metal kasa ahd kamera modeli seçebilirsiniz. Bu kameralarda en çok dikkat etmeniz gereken nokta full hd 3.6 mm lens 2mp yada 5mp olmasıdır.

Güvenlik kamerası sistemleri