Güvenlik kameraları artık hayatımızın bir çok alanında aktif halde kullanılmaya başlanmışken, çalışan annelerimizin de evi için bakıcı izleme sistemi arayışı oldukça artmıştır. Zaruri bir ihtiyaç haline gelen bu kamera sistemlerinin de birçok çeşidi bulunmaktadır. Evine kamera sistemi kurmak isteyen ancak kablo ve ekipmanla uğraşmak istemeyen kullanıcıların imdadına Besta Güvenlik firması yetişiyor. Kablosuz kameralarının kalitesi ile ünlenen bu firma, birçok kamera çeşidiyle ön plana çıkmaktadır.

Kablosuz güvenlik kamerası dediğimizde aklımıza ilk gelen Besta bebek kameraları kalitesi ile kullanıcılardan tam not almayı başarmıştır. Kablosuz kameralarının kurulum kolaylığı ve görüntü kalitesi ile dikkat çeken firma; teknik destek ekibi ile de müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Besta bebek kameraları arasında en çok ilgi çeken;
BB-1614 2 mp 1080p kablosuz bebek kamerasını birlikte yakından inceleyelim.
Besta bebek kamerası sayesinde hem ortam sesini dinleyebiliyor hem de telefonunuzdan uzaktan izleme esnasında kameranın bulunduğu ortama ses gönderebiliyorsunuz. Kameranın 360 derece döner başlığa sahip olması sayesinde doğru noktaya montajı yapıldığında odanın her bir köşesini görebilme imkanına da sahipsiniz. Uzaktan izleme uygulamasında bu başlığı döndürerek tüm odayı kontrol edebiliyorken, hareketli bir nesneyi de kendisi otomatik takip ederek kayıt altına alabiliyor. 1080p Full Hd ye sahip bu kamera; aynı zamanda önünden hareketli bir cisim geçtiğinde telefonunuza bildirim göndererek sizi uyarmaktadır! Annelerimizin severek kullandığı bu kamera sayesinde gözünüz artık arkada kalmıyor. Sizler de bu bebek kamerasına sahip olmak istiyorsanız Besta Güvenlik firmasının web sitesini ziyaret ederek ve iletişim bilgilerinden ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bakıcı İzleme Sistemi

https://www.bestaguvenlik.com/bebek-kamera-sistemleri-seID206.html