Güvenlik kamera sistemlerinde İp Poe Tak Çalıştır Kamera lar kullanıcılar tarafından; görüntü kalitesi, bağlantı kolaylığı ve uzaktan izleme olanakları nedeni ile çok fazla tercih edilmektedir. İp sistemlerde kullanılan ip kameralar, ahd güvenlik kamerası sistemlerinde kullanılan ahd kameralara oranla çok daha net ve çözünürlüğü yüksek görüntüler vermektedir. Network kablosu ile bağlantısı yapılan bu kameralar, NVR kayıt cihazına kablosunu takıp çalıştırabileceğiniz bağlantısı kolay ve uzun ömürlü bir güvenlik sistemidir.
İP POE TAK CALİSTİR KAMERA

Bu güvenlik kameralarının kullanıcılar tarafından tercih edilmesinin en büyük sebebi kurulumunun kolay olmasıdır. Peki bu kameraların bağlantısı nasıl yapılır? Tak çalıştır poeli sistemlerde ihtiyacınız olan ekipmanlar ;
* İP POE KAMERA
* POELİ NVR KAYIT CİHAZI
* CAT6 NETWORK KABLOSU
* HARDDİSK ‘tir.
Her bir kamera için; kamera ile kayıt cihazı arasına RJ45 jacklı cat6 kablo kullanılır. Kablonun bir ucunu kameraya takar, diğer ucunu da kayıt cihazının arkasında bulunan girişlerden birisine takarsınız. Kayıt cihazını açtığınızda ve modemden yine network kablosu ile interneti aktif hale getirdiğinizde kayıt cihazının ara yüzünden ip taraması yaparsanız, her bir kameranın otomatik olarak ip aldığını ve kayıt cihazına yansıdığını göreceksiniz. Kameraların iplerini kayıt cihazına tanımladığınızda kamera görüntülerini de alacaksınız. Bu kamera güvenlik sistemi tak çalıştır sistem olduğu için kurulumu da bir o kadar kolaydır.
Tak çalıştır ip poe kamera sistemi almak istiyorsunuz ancak güvenlik kamera sistemleri ile ilgili bilgi sahibi değilseniz sizlere en iyi teknik desteği verecek Besta Güvenlik firmasına danışmanızı ve onların kameralarını incelemenizi öneririz. Kaliteyi uygun fiyatlara kullanıcılarına sunan bu firma sektörün önde gelen isimlerindendir.

İP POE TAK ÇALIŞTIR KAMERA


İP POE TAK ÇALIŞTIR KAMERA

https://www.bestabilisim.com/ip-guvenlik-sistemleri