360 derece dönüş kabiliyetine sahip wifi kablosuz kamera modelleri son zamanların belki de en iyi güvenlik ürünlerinden biridir. Kullanılacak mekanda hiç bir kör nokta kalmayacak şekilde tasarlanmış olan bu kameralar özellikle bebek takip kamerası olarak tercih edilmekte. Çift taraflı ses özelliği sayesinde hem kendi sesinizi gönderebilir, hemde ortamdaki sesi dinleyebilirsiniz.

 

kablosuz kamera
kablosuz kamera

İnternet ağına bağlayıp hemen kullanabileceğiniz bu şirin kablosuz kameraların bir diğer artısı ise harekete duyarlı olmaları. Örneğin siz mutfakta veya başka bir oda da iken diğer oda da oyun oynayan bebeğinizi kontrol edebilir ve kameranın hareket algılaması durumunda size alarm ile bilgi verir. Klasik güvenlik sistemlerinin bir çoğunda bu özellik bulunmazken kablosuz kamera modellerinde ise hemen her modelde bu özellikleri bulabilmek mümkün.

kablosuz kameralar
kablosuz kameralar

 

Evinizde, iş yerinizde veya dilediğiniz herhangi bir alanda basit kurulum ve tak çalıştır mantığı ile üretilmiş bu kablosuz kameralara çok ucuz fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Kamera sektörünün öncü firmalarından bestaguvenlik.com sitesinde en kaliteli ve en kullanışlı kablosuz kamera modellerini ve fiyatlarını kıyaslayıp tercih yaparken daha kolay karar verebilirsiniz.

 

Kablosuz Kamera