24 Saat Kameralı Güvenlik Sistemi arayışı içerisindeyseniz, yazımızı okuyup bu konuda bilgi almanız size bir çok avantaj sağlayacaktır.

7/24 güvenliğinizi sağlamak adına ve olası bir durumda haberinizin olmasını istiyorsanız, profesyonel bir firma ile irtibata geçip size özel bir sistem almanız daha doğru olacaktır. Yeni teknoloji ile beraber artık her olaydan dakikasında haberimizin olduğunu düşünürsek iş yerimizin yada evimizin güvenliğinde de hırsız girdiğinde anında haberimiz olmasını ve bu teknolojiyi kullanmamızı isteriz. Yeni nesil kayıt cihazlarında, kamerayı kurduğunuz noktada belirlediğiniz saatlerde bir hareketlilik olur ise belirlediğiniz e-mail adresinize bildirim gönderilecektir. Bu sayede iş yerinizde oluşan olası bir hırsızlık olayında anında haberiniz olacak ve müdahale edebileceksiniz.

24 Saat Kamerali Guvenlik

Kayıt cihazlarında olan bir başka özellik ise hareket algılama özelliğidir. Hareket halinde kayıt almaya başlar ve bu sayede hard diskinizde daha fazla alana sahip olabileceksiniz. 7/24 kayıt alan bir kayıt cihazı ile hareket algıladığında yada belirlediğiniz saat aralığında kayıta geçmesi size %50 ye kadar alan tasarrufu sağlar.

24 Saat Kamerali Guvenlik
24 Saat Kamerali Guvenlik

24 Saat Kameralı Güvenlik