Piyasada 2 MP Güvenlik Kamerası adı altında satışı olan bir çok kamera bulunmaktadır. Ancak hepsi aynı netliğe sahip değil. Bazı kameralar çok iyi görüntü verirken bazıları ihtiyaçlarımıza karşılık vermemektedir. Kameraların farklı görüntülere sahip olmasının birçok nedeni vardır.

2 MP Guvenlik Kamerasi

2 mp güvenlik kameraları iş yerlerinin güvenliğinde, evlerimizin güvenliğinde, bakıcı ve dadı kamerası olarak kullanımlarda, fabrikaların güvenliği gibi bir çok alanda kullanılmakta. Kameraların çözünürlükleri de elbette büyük önem arz etmekte.

2 MP Guvenlik Kamerasi
2 MP Guvenlik Kamerasi

Bu farklılıkların sebepleri kameraların yapımında kullanılan bordlardan, üzerinde bulunan lens ve ledlerden oluşmaktadır. Kaliteli bord kullanılan kameraların çözünürlükleri yine 2 mp güvenlik kamerası olarak geçen ve bordu kaliteli olmayan kamera ile farklılık göstermektedir. Aslında bu kameralar 1080p çözünürlüğe sahip olur ancak netliği ve renk dengesi arasında farklar oluşturmakta. Doğru kamerayı seçmekte zorlanıyorsanız, bu sektörde ileri gelen ve kendisinden söz ettirmeyi başaran satıcılar kaliteli kamera satışı yapmakta. Ancak onlara baktığımızda da fiyatları oldukça yüksek görüyoruz. Kaliteyi uyguna satan ve müşteri odaklı satışa hakim olan besta güvenlik firmasını incelemenizde ve onlardan ihtiyaçlarınıza yönelik kamera önerisi almanızı öneririz.

2 MP Guvenlik Kamerasi
2 MP Guvenlik Kamerasi

2 MP Güvenlik Kamerası